no-image.png

 

ویژه کنترل آفات گروه سخت بالپوشان

 آفات راسته سخت بالپوشان (سوسک ها) یکی از مهمترین عوامل ایجاد خسارت اقتصادی در مزارع، باغات، جنگل ها و فضای سبز شهری محسوب می گردند. بایوبیت با فرمولاسیون مایع، آفت کش بیولوژیک حاوی ماده موثره اسپور و کریستال های اندوکسین باکتری Bacillus thuringiensis subsp. tenebrionis می باشد که اختصاصاً جهت کنترل این گروه از آفات مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 

 

مکانیسم اثر:

 این محصول، آفت کش گوارشی است که پس از تغذیه توسط لارو هدف با ایجاد مسمومیت و توقف تغذیه، پس از ۲۴ تا ۴۸ ساعت موجب مرگ لارو می گردد.

 

 

نحوه مصرف:

 

میزان مصرف بایوبیت بسته به نوع کشت و شدت آلودگی تعیین می شود، ولی برای مصارف معمول، باید طبق جدول فوق عمل شود. بدین منظور مقدار مشخص شده از بایوبیت را در ۸۰۰ تا ۱۰۰۰  لیتر آب بطور یکنواخت مخلوط کرده و برای محلول پاشی در یک هکتار مصرف گردد. محلول بایوبیت در همان روز محلول پاشی بطور کامل مصرف گردیده و از نگهداری آن در مخزن سمپاشی برای روزهای بعد خودداری شود. بهترین زمان محلول پاشی هنگام تفریخ (بازشدن) تخمهای آفت و فعالیت تغذیه ای لاروهای سنین اول و دوم است. محلول پاشی بایستی هنگام غروب آفتاب و در شرایط هوای آرام و صاف انجام گردد.

مزایای مصرف:

 

- این محصول هیچگونه اثر زیانباری روی انسان، دامها، آبزیان و حشرات مفید نظیر زنبور عسل نداشته و کاملاً بی خطر است.

- مصرف بایوبیت، از لحاظ اقتصادی نسبت به سموم شیمیایی مقرون به صرفه بوده و فاقد عوارض جانبی ناشی از محلول پاشی است.

- محصول محلول پاشی شده، دوره پرهیز از مصرف ندارد و بلافاصله پس از محلول پاشی قابل خوردن است.

 - مصرف بایوبیت، در حفاظت از آب و خاک و طبیعت کمک بسزایی می کند.

درباره ما

شرکت فن‌آوری زیستی طبیعت‌گرا در سال ۱۳۷۹ به منظور احداث مدرنترین کارخانه بیوتکنولوژی در خاورمیانه جهت تولید فرآورده های بیوتکنولوژی در شهرك گلدشت کرج تاسیس و از ابتدای سال ۱۳۸۴ تولید خود را آغاز کرد.

کارخانه این شرکت توانایی تولید انواع آنتی بیوتیکها و واکسنهای حیوانی ، ویتامینها، لاروکشها، کودها، آفتکش‌ها و علف هرزکش‌های بیولوژیک مورد مصرف در بهداشت و کشاورزی را دارد.

چشم انداز

ایفای نقش به عنوان بزرگترین شرکت ارایه کننده خدمات کشاورزی بیولوژیک با کیفیت مطلوب، مطابق با استانداردهای جهانی، جهت تولید محصولات کشاورزی ارگانیک

ماموریت

ارائه مناسب ترین خدمات به کشاورزان برای تولید محصولات ارگانیک با بهره وری بالا، مطابق استانداردهای جهانی.
کمک به بسط فرهنگ کشاورزی ارگانیک.

©2018 Biorun. All Rights Reserved | کلیه حقوق برای شرکت فن آوری زیستی طبیعت گرا محفوظ است ۱۳۹۶©