no-image.png

مکانیسم اثر

آفتکش زیستی پیستاگارد، برپایه مجموعه ای از باکتری های مفید موجود در اندام هوایی گیاهان و بصورت سوسپانسیون فرموله شده است. این باکتری ها، علاوه بر تولید ترکیبات حشره کش که به کنترل آفاتی مانند پسیل ها، شته ها و سفیدبالک ها منجر می شوند، دارای اثرات مثبت بر رشد و عملکرد محصول نیز هستند.

موارد مصرف

محتوی سه قوطی (۳ لیتر) از پیستاگار را در ۱۰۰۰ لیتر آب حل کرده و برای کنترل آفاتی مانند پسیل گلابی Cacopsylla pyricola و پسیل پسته Agonoscena pistaciae در سطح یک هکتار استفاده کنید. بسته به شدت خسارت آفت، می توانید محلول پاشی را به فاصله ۵ تا ۷ روز تکرار کنید.

توصیه ها

  • از مخلوط کردن پیستاگارد با هر نوع ترکیب باکتری کش مانند سموم مسی و ترکیب بوردو خودداری کنید.
  • محتوی بطری را قبل از مصرف به خوبی تکان دهید.
  • پیستاگارد را دور از دسترس کودکان و در محل خشک و خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری کنید.
  • پیستاگارد را در هنگام غروب آفتاب و در شرایط هوای صاف و آرام روی سطوح گیاهی محلول پاشی کنید.

درباره ما

شرکت فن‌آوری زیستی طبیعت‌گرا در سال ۱۳۷۹ به منظور احداث مدرنترین کارخانه بیوتکنولوژی در خاورمیانه جهت تولید فرآورده های بیوتکنولوژی در شهرك گلدشت کرج تاسیس و از ابتدای سال ۱۳۸۴ تولید خود را آغاز کرد.

کارخانه این شرکت توانایی تولید انواع آنتی بیوتیکها و واکسنهای حیوانی ، ویتامینها، لاروکشها، کودها، آفتکش‌ها و علف هرزکش‌های بیولوژیک مورد مصرف در بهداشت و کشاورزی را دارد.

چشم انداز

ایفای نقش به عنوان بزرگترین شرکت ارایه کننده خدمات کشاورزی بیولوژیک با کیفیت مطلوب، مطابق با استانداردهای جهانی، جهت تولید محصولات کشاورزی ارگانیک

ماموریت

ارائه مناسب ترین خدمات به کشاورزان برای تولید محصولات ارگانیک با بهره وری بالا، مطابق استانداردهای جهانی.
کمک به بسط فرهنگ کشاورزی ارگانیک.

©2019 Biorun. All Rights Reserved | کلیه حقوق برای شرکت فن آوری زیستی طبیعت گرا محفوظ است ۱۳۹۶©