no-image.png

 

پیستاگارد یک حشره کش کاملا بیولوژیک و جدید است که در کنار حفاظت گیاه در مقابل برخی تنشهای محیطی زنده (آفات و بیماری های گیاهی) و غیرزنده، اثرات تغذیه ای مثبت روی درخت نیز دارد. این محصول می تواند در تلفیق با دیگر روش های زیستی جهت تولید یک محصول سالم استفاده شود. پیستاگارد از تعدادی از عوامل بیولوژیک بدست آمده است که این عوامل، در اصل میکروارگانیسم هایی با پراکندگی جغرافیایی وسیع هستند که به صورت طبیعی در محیط اطراف ما وجود دارند.

 

 

 

ماده موثره:

 پیستاگارد حاوی نوعی باکتری بیولوژیک مفید (پروبیوتیک گیاهی) و متابولیتهایی طبیعی از آن است که با فرمولاسیون سوسپانسیون غلیظ عرضه می شود.

 

 

 

آفات هدف:

 

نام فارسی آفت

نام لاتین

مقدار مصرف (در هزار لیتر)

پسیل پسته

Agonoscena pistaciae

۳ تا ۵ لیتر

پسیل گلابی

Cacopsylla pyricola

سفیدبالک فضای شهری

Trialeurodes vaporariorum

 

 

دوز و زمان مصرف:

 

به منظوردستیابی به یک نتیجه مناسب، ۳ لیتر از محصول پیستاگارد را در مقدار مناسبی آب (۸۰۰ تا ۱۰۰۰ لیتر) حل کرده و برای محلول پاشی استفاده نمایید. محلول پاشی را پس از مشاهده اولین علایم ظهور آفت انجام دهید و جهت تکمیل فرایند کنترل آفت، محلول پاشی را در طول زمان حضور آفت در منطقه تکرار کنید. محلول پاشی را به گونه ای انجام دهید که هر دو سمت برگها توسط محلول کاملا خیس شود.


نکته مهم: در هنگام محلول پاشی مخزن حاوی محلول باید پیوسته همزده شود، در غیر این صورت از میزان کارایی محصول کاسته خواهد شد.

درباره ما

شرکت فن‌آوری زیستی طبیعت‌گرا در سال ۱۳۷۹ به منظور احداث مدرنترین کارخانه بیوتکنولوژی در خاورمیانه جهت تولید فرآورده های بیوتکنولوژی در شهرك گلدشت کرج تاسیس و از ابتدای سال ۱۳۸۴ تولید خود را آغاز کرد.

کارخانه این شرکت توانایی تولید انواع آنتی بیوتیکها و واکسنهای حیوانی ، ویتامینها، لاروکشها، کودها، آفتکش‌ها و علف هرزکش‌های بیولوژیک مورد مصرف در بهداشت و کشاورزی را دارد.

چشم انداز

ایفای نقش به عنوان بزرگترین شرکت ارایه کننده خدمات کشاورزی بیولوژیک با کیفیت مطلوب، مطابق با استانداردهای جهانی، جهت تولید محصولات کشاورزی ارگانیک

ماموریت

ارائه مناسب ترین خدمات به کشاورزان برای تولید محصولات ارگانیک با بهره وری بالا، مطابق استانداردهای جهانی.
کمک به بسط فرهنگ کشاورزی ارگانیک.

©2018 Biorun. All Rights Reserved | کلیه حقوق برای شرکت فن آوری زیستی طبیعت گرا محفوظ است ۱۳۹۶©