no-image.png

مکانیسم اثر

کود زیستی رشداَفزا، بر پایه مجموعه ای از باکتری های موجود در اندام هوایی گیاهان و بصورت سوسپانسیون فرموله شده است. باکتری های موجود در این کود، با تولید مجموعه ای از هورمون های رشدی مانند اکسین ها، ژیبرلین و سیتوکینین، به طور مستقیم به رشد گیاه کمک می کنند. همچنین، این باکتری ها با ترشح سیدروفور و انواع آنتی بیوتیک ها، از گیاه در برابر عوامل بیماری زای گیاهی محافظت کرده و با تثبیت ازت موجود در اتمسفر و ترشح سیدروفور، می توانند در فراهم سازی عناصر غذایی مانند ازت، آهن و روی برای گیاه نقش ایفا کنند.

موارد مصرف

در مراحل مختلف رشد رویشی و زایشی گیاهان زراعی، زینتی، سبزی و صیفی و درختان میوه، از این کود می توانید به میزان ۳-۴ لیتر در هکتار بصورت محلول پاشی استفاده کنید.

توصیه ها

  • از مخلوط کردن رشداَفزا با هر نوع ترکیب باکتری کش مانند سموم مسی و ترکیب بوردو خودداری کنید.
  • محتوی بطری را قبل از مصرف به خوبی تکان دهید.
  • کلیه عملیات آماده سازی کود را در سایه انجام دهید.
  • محلول پاشی را به ساعت های پایانی بعدازظهر و روزهایی که احتمال بارندگی وجود ندارد موکول کنید.
  • رشداَفزا را دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
  • این کود، در محل خشک و خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب تا شش ماه قابل نگهداری است.

درباره ما

شرکت فن‌آوری زیستی طبیعت‌گرا در سال ۱۳۷۹ به منظور احداث مدرنترین کارخانه بیوتکنولوژی در خاورمیانه جهت تولید فرآورده های بیوتکنولوژی در شهرك گلدشت کرج تاسیس و از ابتدای سال ۱۳۸۴ تولید خود را آغاز کرد.

کارخانه این شرکت توانایی تولید انواع آنتی بیوتیکها و واکسنهای حیوانی ، ویتامینها، لاروکشها، کودها، آفتکش‌ها و علف هرزکش‌های بیولوژیک مورد مصرف در بهداشت و کشاورزی را دارد.

چشم انداز

ایفای نقش به عنوان بزرگترین شرکت ارایه کننده خدمات کشاورزی بیولوژیک با کیفیت مطلوب، مطابق با استانداردهای جهانی، جهت تولید محصولات کشاورزی ارگانیک

ماموریت

ارائه مناسب ترین خدمات به کشاورزان برای تولید محصولات ارگانیک با بهره وری بالا، مطابق استانداردهای جهانی.
کمک به بسط فرهنگ کشاورزی ارگانیک.

©2019 Biorun. All Rights Reserved | کلیه حقوق برای شرکت فن آوری زیستی طبیعت گرا محفوظ است ۱۳۹۶©