به بایوران

خوش آمدید

پروبیوتیک‌های گیاهی، به مجموعه‌ای از میکروارگانیسم‌های مفید اطلاق می‌شود که با استقرار در فضای اطراف ریشه، اندام هوایی و یا بافت‌های داخلی گیاهان و انجام طیفی از فعالیت‌های زیستی مانند تثبیت نیتروژن، محلول‌سازی فسفر، تولید سیدروفور، تولید هورمون‌های رشدی، تولید ترکیبات ضداسترس و تولید متابولیت‌ها و آنزیم‌های ضدقارچی و آنتی‌بیوتیکی، به بهبود رشد، سلامت، دفاع و عملکرد گیاهان کمک می‌کنند. به لطف تلاش‌های بی‌وقفه و مبتنی بر دانش روز دنیا، امروز دانش، ابزار و تکنولوژی شناسایی، تکثیر و فرمولاسیون تعداد زیادی از پروبیوتیک‌های گیاهی در داخل کشور فراهم شده است.

مشاهده لیست محصولات

اصطلاح پروبیوتیک (probiotic) که ریشه لاتین دارد، به معنی "برای زندگی" در تضاد با واژه آنتی بیوتیک به معنی "ضد حیات " است و سازمان بهداشت جهانی (WHO) و اداره غذا و کشاورزی سازمان ملل متحد (FAO)، این اصطلاح را به "ارگانیسم های زنده ای" اطلاق می کند که در صورت مصرف به میزان لازم، اثرات "سلامت زایی" موثری برای میزبان خود دارند.

مشاهده لیست محصولات

مطالعات بالینی انجام شده بر روی انسان نشان داده است که پروبیوتیک ها می توانند نقش موثری در میزان بروز، طول مدت و شدت انواع بیماری ها داشته باشند و مصرف آنها به منظور ایجاد تعادل، حفظ سلامتی و تقویت سیستم ایمنی توصیه می شود. مصرف پروبیوتیک ها می تواند در سلامت دستگاه گوارش و کاهش اختلالات گوارشی، ارتقاء سلامت زنان، بهبود عملکردهای مغز، کاهش ابتلا به سرماخوردگی و آلرژی های فصلی، تنفسی و پوستی، کاهش وزن، بهداشت و سلامت دهان و دندان و فعالیت های ورزشی و ... اثرهای مثبت خود را نشان دهد. از دیدگاه عملی، فرآورده های پروبیوتیکی در زمان مصرف باید حاوی تعداد زیادی سلول زنده و ماندگاری مناسب، غیر بیماری زا و غیر سمی باشند. در حال حاضر اکثر باکتری های پروبیوتیکی مورد استفاده در محصولات انسانی متعلق به خانواده ی لاکتوباسیل ها و بیفیدوباکترها هستند.

مشاهده لیست محصولات

بیشتر از نیمی از جمعیت جهان در معرض بیماری‌های قابل انتقال از طریق ناقلین می‌باشند .بیماری‌های قابل انتقال از طریق ناقلین بیشتر مردم فقیر که دسترسی به امکانات مناسب سکونت، آب سالم و خدمات بهداشتی را ندارند تحت تاثیر قرار می‌دهد.

مشاهده لیست محصولات

شرکت فن‌آوری زیستی طبیعت‌گرا

امروزه بیوتکنولوژی یکی از امیدهای هزاره سوم برای رفع بسیاری از نیازهای بشر و همچنین حل مشکلات تغذیه‌ای، درمانی، بهداشتی و زیست محیطی محسوب می‏‌گردد که در سالهای اخیر در عرصه‌های بسیار متنوعی مانند کشاورزی، تغذیه، مکمل‏‌های غذایی، صنایع دارویی و غیره رشد چشمگیری داشته است. بطورکلی به هر نوع فعالیت هوشمندانه بشر در بهبود عرضه محصولات گوناگون با استفاده از موجودات زنده، اقتصادی‌‏ترین فناوری قرن حاضر، بیوتکنولوژی اطلاق می‏‌شود. شرکت دانش بنیان فن‌آوری زیستی طبیعت‌گرا (بایوران) در سال 1379 با دانش کاملاً ملی و بومی با هدف احداث مدرن‏ترین کارخانه بیوتکنولوژی در کشور تأسیس شد و از ابتدای سال 1384 به بهره‏ برداری رسید. برند بایوران با تکیه بر تیم ماهر و متخصص خود با ارایه محصولات ارگانیک و پروبیوتیک، راه حلی مناسب و کارآمد برای مقابله با مصرف بی ‏رویه مواد سنتتیک و شیمیایی در بخش کشاورزی، دامپروری و محیط زیست، ارائه کرده است. محصولات بایوران برگرفته از طبیعت و واجد میکروارگانیسم‏‌های مفید و غیربیماریزا و فاقد هرگونه دستکاری ژنتیکی می‏‌باشند. کیفیت بالای محصولات بایوران با استفاده از تجهیزات تخمیری پیشرفته و روشهای اجرایی استاندارد، کنترل دقیق حین تولید و پایش مستمر کیفیت، تضمین شده است. بایوران با شعار تجربه زندگی سالم، علاوه بر تلاش برای صیانت از محیط زیست، امنیت غذایی و سلامت جامعه، عزم بر اشتغال‌زایی و استفاده از توان متخصصین ایرانی دارد.

مأموریت و چشم‌انداز

مأموریت:

ارایه مناسب‌ترین خدمات به کشاورزان و دامپروران برای تولید و پرورش محصولات ارگانیک با اثربخشی مطلوب مطابق با استانداردهای جهانی‌

چشم‌انداز:

ایفای نقش به عنوان بزرگترین شرکت ارایه کننده خدمات بیولوژیک با کیفیت مطلوب مطابق با استانداردهای جهانی جهت تولید محصولات بیولوژیک در حوزه‌های سلامت و بهداشت، کشاورزی و امنیت غذایی

مأموریت و چشم‌انداز
مأموریت و چشم‌انداز
مایک مایکیان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است .

مایک مایکیان

0
تقدیر کوکی وان (مركز جهاني تكواندو در كره جنوبي) از آقاي دكتر مرادي
2019-04-04

تقدیر کوکی وان (مركز جهاني تكواندو در كره جنوبي) از آقاي دكتر مرادي

اهداء تقدیر نامه از طرف کوکی وان (مركز جهاني تكواندو در كره جنوبي) به آقاي دكتر مرادي به جهت تلاش برای رشد و گسترش تکواندو در ایران توسط استاد بزرگ مجتبی نظم ده عضو رسمی کوکی وان
بیشتر بخوانید