سالم، طبیعی و ارگانیک، آنچه شما به دنبال آن هستید

بایوران راهی به سوی طبیعت سالم، غذای سالم، تن سالم

شرکت فن‌آوری زیستی طبیعت‌گرا

تأمین و تضمین ارائه محصولاتی جهت ارتقای سلامت جامعه و تلاش برای بهبود شاخص‌های سلامت مصرف کنندگان، توسعه فردی و توانمندسازی کارکنان در جایگاه ارزشمندترین سرمایه سازمان و شناخته‌شدن به عنوان یک شرکت خوشنام، پیشرو، پاسخگو و متعهد به جامعه را مهمترین وظیفه خود می‌داند. اين شركت پس از مطالعه و تحقيقات بسیار، با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و مجرب در بخشهای مختلف محیط زیست، کشاورزی و دامپزشکی اقدام به تولید محصولات دانش بنیان با برند بایوران نموده است و با تدوين يك برنامه توسعه، بزودی پروبیوتیک‌های انسانی (مکمل‌های دارویی و غذایی) را نیز به بازار ارائه خواهد نمود.

گروه فن‌آوری زیستی طبیعت گرا گروه فن‌آوری زیستی طبیعت گرا گروه فن‌آوری زیستی طبیعت گرا گروه فن‌آوری زیستی طبیعت گرا گروه فن‌آوری زیستی طبیعت گرا

فن‌آوری زیستی طبیعت‌گرا

بایوران راهی به سوی طبیعت سالم، غذای سالم، تن سالم

امروزه بیوتکنولوژی یکی از امیدهای هزاره سوم برای رفع بسیاری از نیازهای بشر و همچنین حل مشکلات تغذیه‌ای، درمانی، بهداشتی و زیست محیطی محسوب می‏‌گردد که در سالهای اخیر در عرصه‌های بسیار متنوعی مانند کشاورزی، تغذیه، مکمل‏‌های غذایی، صنایع دارویی و غیره رشد چشمگیری داشته است. بطورکلی به هر نوع فعالیت هوشمندانه بشر در بهبود عرضه محصولات گوناگون با استفاده ... .

بیشتر بخوانید
دامپزشکی
واحد تولید برتر 96
خیرین مدرسه ساز
منتخب هفته پژوهش

تماس با ما

آدرس

کرج، گلدشت، خیابان هشتم غربی پلاک 142/41

کد پستی: 59658-31979

صندوق پستی: 133-31995 کرج، کمال شهر

تلفن تماس: 7-6666 3480 026

دورنگار: 4564 3480 026

ایمیل: info@biorun.ir

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید