کاتالوگ

دانلود کاتالوگ

دایجسکر

گروه دارویی : پروبیوتیک

نام تجاري: دایجسکر

شكل دارويی: پودر مخلوط در خوراک و آب آشامیدنی

حیوان هدف: حیوانات خانگی

لاکتوباسیلوس رامنوسوس

لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس

لاکتوباسیلوس پلانتاروم

لاکتوباسیلوس روتری

انتروکوکوس فاسیوم

بیفیدوباکتریوم بیفیدوم

دکستروز

روزانه 1 تا 2 ساشه متناسب با شرایط و سایز حیوان خانگی

توجه : جهت دستیابی به نتایج مطلوب، قبل از مصرف با دامپزشک مشورت نمایید.

دستگاه گوارش اندام مهمی در بدن محسوب می­شود و چنانچه هر بخش از آن دچار اختلال شود مشکلات مهمی در سلامت حیوان ایجاد می­کند. یکی از علل مهم ایجاد مشکلات گوارشی، برهم خوردن تعادل باکتری­ها در روده باشد. این محصول پس از رسیدن به روده فعالیت خود را آغاز می‌کند به این صورت که باکتریهای مفید شروع به بازسازی فلور نرمال روده نموده و پس از بازسازی و تقلیل جمعیت میکروارگانیسم­های مضر از اسهال پیشگیری و همچنین با افزایش حرکات دودی روده باعث بهبود یبوست ناشی ازسندرم روده تحریک‏پذیر IBS می‏شوند. مکانیسم عمل سویه­‌های موجود در این فراورده به اختصار تشریح شده است.

انتروکوکوس فاسیوم: این سویه پروبیوتیک اثرات مهاری در برابر ای­کلای، سالمونلا ،شیگلا و دیگر سویه های انتروپاتوژنیک دارد و برای جلوگیری از اسهال­های عفونی و اسهال ناشی از آنتی بیوتیک بکار می­رود. همچنین این میکروارگانیسم پاسخ ایمنی را افزایش داده و عملکرد سیستم ایمنی را تحریک می­کند.

لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس: لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس توانایی تولید باکتریوسین Acidocin CH5 را دارد که دارای خواص ضدباکتریایی و ضد قارچی است. از دیگر اثرات مثبت لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس می‏توان به حفاظت در برابر سالمونلا و کامپیلوباکتر ژژونی، برطرف کردن تب واسهال، ارائه اثرات پیشگیرانه در برابر اسهال، افزایش وزن و قد در سگ­های جوان اشاره کرد.

لاکتوباسیلوس رامنوسوس: لاکتوباسیلوس رامنوسوس تأثیر چشمگیری بر افزایش سطح باکتری­های مفید در دستگاه گوارش و بهبود کلی سلامت روده دارد. این میکروارگانیسم به سلول­های اپی‏تلیال در دستگاه گوارش متصل شده و به سرعت تکثیر می­یابد و به طور قابل توجهی موجب کاهش میکروارگانیسم­های مولد اسهال در دستگاه گوارش می­شود. لاکتوباسیلوس رامنوسوس پتانسیل قابل توجهی در بهبود سلامت دستگاه گوارش دارد.

 لاکتوباسیلوس روتری: لاکتوباسیلوس روتری به طور قابل توجهی در میکروبیوتای طبیعی وجود دارد. این باکتری علاوه بر ارائه فعالیت قوی ضد میکروبی در دستگاه گوارش قادر به تغییر و بهبود سلامت دستگاه گوارش بوده در کاهش و بهبود عفونت‏های روده‏ای بسیار مؤثر واقع شده است.

 

از بین بردن میکروارگانیسم­‌های مضر و کمک به حیوان خانگی جهت مقابله با بیماری­های دستگاه گوارش

پیشگیری از بیماری­های گوارشی نظیر اسهال، یبوست ، نفخ و ...

کمک به تغذیه، هضم و جذب بهتر مواد غذایی

تقویت فعالیت سیستم ایمنی

بهبود اشتها

کاهش عفونت‏‌های دستگاه گوارش

ایجاد شرایط نامناسب برای رشد و تکثیر انگل­‌ها

حفظ سلامت و شادابی حیوان خانگی

جعبه حاوی 15 ساشه 10 گرمی

در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

دو سال پس از تولید

تماس با ما

آدرس

کرج، گلدشت، خیابان هشتم غربی پلاک 142/41

کد پستی: 59658-31979

صندق پستی: 133-31995 کرج، کمال شهر

تلفن تماس: 7-6666 3480 026

دورنگار: 4564 3480 026

ایمیل: info@biorun.ir

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید