کاتالوگ

دانلود کاتالوگ

دایراکر

گروه دارویی فرآورده: سین‌بیوتیک

نام تجاري: دایراکر

شكل دارويی: پودر مخلوط در خوراک و آب آشامیدنی

حیوان هدف: حیوانات خانگی

انتروکوکوس فاسیوم

پديوكوكوس اسيدي لاكتيسی

لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس

لاکتوباسیلوس سالیواریوس

لاکتوباسیلوس روتری

لاکتوباسیلوس فرمنتوم

بیفیدوباکتریوم انیمالیس

پری بیوتیک (دکستران)

الکترولیت­‌ها

روزانه نیم  تا 1ساشه بسته به وزن و شرایط حیوان مبتلا به اسهال

یکی از عمده‌ترین دلایل بروز اسهال، عفونت روده‌ها است که می‏‌تواند ناشی از سرایت ویروس، باکتری، انگل یا وضعیتی که به عنوان اسهال و استفراغ شناخته ‌شده، باشد اسهال یکی از نشانه­‌های رایج بیماریهای گوارشی و یکی از مهمترین دلایل مرگ توله­‌ها است. بروز اسهال مورد اورژانسی و مهمی است که بعنوان مهمترین مشکل سلامتی سگ­ها محسوب می­‌شود. در حیوانات مبتلا به اسهال، بدن حیوان سریعاً كم آب شده و در موارد بسیاری نیز خطر مرگ انها را تهدید می­‌كند. دایراکر محصولی ویژه جهت پیشگیری و بهبود انواع اسهال در حیوانات خانگی است.

انتروکوکوس فاسیوم: این سویه پروبیوتیک اثرات مهاری در برابر ای­‌کلای، سالمونلا ،شیگلا و دیگر سویه‏‌های انتروپاتوژنیک دارد و برای جلوگیری از اسهال­‌های عفونی و اسهال ناشی از آنتی‏‌بیوتیک به کار می‌رود همچنین این میکروارگانیسم پاسخ ایمنی را افزایش داده و عملکرد سیستم ایمنی را تحریک می‌کند. 

بیفیدوباکتریوم انیمالیس: این گونه از باکتری­های پروبیوتیک، جزء جدایی‌ناپذیر از میکروفلور سالم و طبیعی بدن حیوان خانگی شماست. نتایج تحقیقات نشان می‌دهد این میکروارگانیسم نقش مهمی در پیشگیری از فعالیت التهابی، عفونت و بهبود اسهال ایدئوپاتیک در سگ­‌ها ایفا می­‌کند و تأثیر بسزایی بر سالمونلا و دیگر انتروپاتوژنیک‌ها دارد. بیفیدوباکتریوم انیمالیس نه تنها کاهش دهنده شدت و اثرات اسهال حاد است بلکه تأثیر چشمگیری بر افزایش سطح باکتری­های مفید در دستگاه گوارش و بهبود کلی سلامت روده دارد. این میکروارگانیسم به سلولهای اپی‏تلیال در دستگاه گوارش متصل شده و به سرعت تکثیر می‌یابد و به طور قابل توجهی موجب کاهش میکروارگانیسم­‌های مولد اسهال در دستگاه گوارش می­‌شود. بیفیدوباکتریوم انیمالیس پتانسیل قابل توجهی در بهبود سلامت دستگاه گوارش دارد. 

لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس: لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس توانایی تولید باکتریوسین CH5 Acidocin را دارد که دارای خواص ضدباکتریایی و ضد قارچی است. از دیگر اثرات مثبت لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس می‏‌توان به حفاظت در برابر سالمونلا و کامپیلوباکتر ژژونی، برطرف کردن تب و اسهال، ارائه اثرات پیشگیرانه در برابر اسهال، افزایش وزن و قد در سگ­‌های جوان اشاره کرد. 

لاکتوباسیلوس سالیواریوس، لاکتوباسیلوس فرمنتوم و لاکتوباسیلوس روتری به طور قابل توجهی در میکروبیوتای طبیعی وجود دارند علاوه بر ارائه فعالیت قوی ضد میکروبی در دستگاه گوارش قادر به تغییر و بهبود سلامت دستگاه گوارش هستند و در کاهش و بهبود عفونت در روده بسیار مؤثرند.

 پری‌بیوتیک (دکستران)

دکستران به عنوان یک پری‌بیوتیک، الیگوساکاریدی حامل گلوکز می­‌باشد که از تخمیر و رشد باکتری لوکونوستوک مزنتروئیدس در محیط بر پایه ساکارز تولید می­‌شود. دکستران در برابر آنزیم­‌های معده مقاوم بوده و از طرفی در محیط دستگاه گوارش تنها باکتری­هایی که دارای آنزیم دکستراناز هستند مانند باکتری­های مفید تولید کننده اسیدلاکتیک (ترکیبات باکتریایی این محصول) قادر به استفاده از آن می­‌باشند. بدین ترتیب پری‌بیوتیک موجود در این ترکیب به رشد و کلونیزه شده میکروارگانیسم­‌های پروبیوتیک کمک کرده و در نهایت از رشد میکروارگانیسم­‌های بیماریزا جلوگیری می­‌کند. دکستران موجود در این ترکیب و اسیدهای چرب زنجیره کوتاه تولید شده توسط باکتری­های پروبیوتیک تحریک‌کننده سیستم ایمنی هستند. 

املاح معدنی موجود در این فراورده جهت جبران الکترولیت‏‌های از دست رفته در زمان بروز اسهال، در نظر گرفته شده است.

تقویت فعالیت سیستم ایمنی

کاهش عفونت‏‌های دستگاه گوارش

کاهش و بهبود اسهال

بهبود اشتها و سلامت

جعبه حاوی 15 ساشه 10 گرمی

در جای خشک و خنک و دور از تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

دور از دسترس اطفال نگهداری شود.

دو سال پس از تولید

تماس با ما

آدرس

کرج، گلدشت، خیابان هشتم غربی پلاک 142/41

کد پستی: 59658-31979

صندوق پستی: 133-31995 کرج، کمال شهر

تلفن تماس: 7-6666 3480 026

دورنگار: 4564 3480 026

ایمیل: info@biorun.ir

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید