بروشور پروتئین هیدرولیزات بایوران

بروشور پروتئین هیدرولیزات بایوران

دانلود خبرنامه

پروتئین هیدرولیزات بایوران

با توجه به اینکه خسارت آفاتی از قبیل مگس میوه مدیترانه‌ای، مگس گیلاس، مگس زیتون، مگس خربزه و مگس جالیز در مرحله باردهی ایجاد می‌شود، پیش‌آگاهی و پایش جمعیت این آفات با تکیه بر تله‌گذاری با پروتئین‌هیدرولیزات، یکی از مهمترین راهکارها برای مدیریت تلفیقی آنها می‌باشد. پروتئین هیدرولیزات بایوران، یک ترکیب غذایی جلب کننده موثر برای مدیریت جمعیت مگس‌های میوه است. پروتئین هیدرولیز شده شامل پپتیدهای کوتاه‌زنجیر، آمینواسیدها و ترکیبات فرار موجود در این محصول، باعث افزایش قدرت جلب‌کنندگی برای مگس‌های میوه بالغ می‌شود. وجود طیفی از آمینواسیدهای مفید در این محصول باعث می‌شود تا طعمه‌پاشی آن روی سطوح گیاهی، علاوه بر جلب مگس‌های میوه بالغ، اثر تغذیه‌ای موثری نیز در مرحله باردهی گیاه داشته باشد.

  • سرعت تبخیر پایین و ماندگاری بالا در محیط
  • قدرت جلب‌کنندگی بالا برای انواع مگس‌های میوه و جالیز
  • تولید محصول به روش هیدرولیز آنزیمی
  • فاقد اثرات زیانبار روی انسان، دام و محیط زیست
  • اثر مثبت تغذیه‌ای بر رشد و باردهی گیاهان
  • کاهش میزان مصرف حشره‌کش‌های شیمیایی
  • تولید میوه‌های سالم و عاری از سموم شیمیایی و در نتیجه حفظ ارزش بازارپسندی میوه

1- تله‌گذاری

در هر تله، 300-250 سی‌سی از محلول پروتئین‌هیدرولیزات 10 درصد ریخته، سپس مقدار توصیه شده از حشره‌کش مناسب را به تله حاوی پروتئین‌هیدرولیزات اضافه کنید. تله حاوی طعمه مسموم را در ضلع جنوبی (سمت آفتاب‌گیر) درخت و در ارتفاع 1/5 تا 2 متری از سطح زمین، در داخل تاج درخت نصب کنید. در صورت تبخیر آب درون تله، به پروتئین‌هیدرولیزات موجود مقداری آب اضافه کنید. هر تله، شعاع 20 متری خود را پوشش می‌دهد.

2- طعمه‌پاشی

5 لیتر از پروتئین‌هیدرولیزات را در 100 لیتر آب حل کرده و به نسبت توصیه شده از حشره‌کش مناسب را به آن اضافه کنید. محلول حاصل را به کمک نازل سمپاش، روی ضلع جنوبی (آفتاب‌گیر) درختان و با انتخاب یک درخت از هر 5 درخت، طعمه‌پاشی کنید. همچنین برای محصولات جالیزی مثل خربزه و خیار، عمل طعمه‌پاشی را روی گیاهان غیرهدف روی کرت‌ها یا حاشیه مزرعه انجام دهید.

تماس با ما

آدرس

کرج، گلدشت، خیابان هشتم غربی پلاک 142/41

کد پستی: 59658-31979

صندوق پستی: 133-31995 کرج، کمال شهر

تلفن تماس: 7-6666 3480 026

دورنگار: 4564 3480 026

ایمیل: info@biorun.ir

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید