شرکت فن‌‏آوری زیستی طبیعت‏‌گرا (بایوران)

بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین تولیدکننده محصولات بیولوژیک زیست محیطی و کشاورزی

(کودها، آفتکش‌‏ها و فرآورده‌‏های پروبیوتیک)

امروزه بیوتکنولوژی یکی از ابزارهای اصلی برای رفع بسیاری از نیازهای بشر و همچنین حل مشکلات تغذیه‌ای، درمانی، بهداشتی و زیست‌محیطی می‏‌باشد که در سال‌های اخیر، در عرصه‌های بسیار متنوعی مانند کشاورزی، تغذیه، مکمل‌های غذایی، دارویی، دامپروری، صنایع دارویی و ... رشد چشم‌گیر داشته است. به طور کلی به هر نوع فعالیت هوشمندانه بشر در راستای بهبود عرضه محصولات گوناگون با استفاده از موجودات زنده، اقتصادی‌ترین فناوری قرن حاضر یا همان بیوتکنولوژی یا زیست‌فناوری اطلاق می‌شود.

شرکت دانش‌بنیان فن‌آوری زیستی طبیعت‌‌گرا (بایوران) در سال 1379 با دانش کاملاً بومی با هدف احداث مدرن‌‏ترین کارخانه بیوتکنولوژی در کشور تأسیس شد. این مجموعه، به همت والای مدیران و مهندسان ایرانی، مراحل طراحی و ساخت و راه‌اندازی خود را به سرعت طی نموده و از ابتدای سال 1384 به بهره‌برداری رسید. این مجموعه، با تکیه بر تیم متخصص و مجرب و با بهره‏‌گیری از دانش بومی، مطابق با جدیدترین روش‏‌های موجود در دنیا، اقدام به تولید طیفی از فرآورده‏‌های بیولوژیک سازگار با محیط زیست و سلامت انسان و سایر موجودات کرده و با ارائه راه‌‏حل‏‌های مناسب و کارآمد، چشم‌‏انداز خود را در جهت کاهش مصرف بی‏‌رویه مواد سنتتیک و شیمیایی در سیستم‌‏های کشاورزی، دامپروری و محیط زیست ایجاد کرده است.

محصولات بایوران برگرفته از طبیعت و میکروارگانیسم‏‌های مفید و غیر بیماری‌‏زا و فاقد هرگونه دستکاری ژنتیکی است. در حال حاضر، کارخانه بایوران قادر به تولید بیش از 1500 تن مواد بیولوژیک پودری و حدود 10000 تن فرآورده‌‏های بیولوژیک مایع است که کیفیت و کارایی آنها با تکیه بر تجهیزات تخمیری پیشرفته و روش‌های اجرایی استاندارد، تیم تحقیق و توسعه قوی، کنترل دقیق حین تولید، پایش مستمر کیفیت و اجرای صحیح استانداردهای کنترل کیفی تضمین می‌‏شود. بایوران با شعار "تجربه زندگی سالم"، علاوه بر تلاش برای صیانت از محیط زیست، امنیت غذایی و سلامت جامعه، عزم بر اشتغال‌زایی و استفاده از توان متخصصین ایرانی دارد.

 

 

حوزه‌های تخصصی

فناوری زیستی (تولید فرآورده‌های بیولوژیک در حوزه‌های محیط‌ زیست، کشاورزی و دامپروری)

 
 

ترویج فرهنگ مقابله با مصرف بی‌رویه مواد شیمیایی، سموم شیمیایی و آنتی‌‏بیوتیک‌ها در حوزه کشاورزی، محیط زیست و دامپروری کشور

 

 

ارتقاء سطح سلامت و امنیت غذایی جامعه

 

 

حفظ و صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست

 

اهداف

 

 

تماس با ما

آدرس

کرج، گلدشت، خیابان هشتم غربی پلاک 142/41

کد پستی: 59658-31979

صندوق پستی: 133-31995 کرج، کمال شهر

تلفن تماس: 7-6666 3480 026

دورنگار: 4564 3480 026

ایمیل: info@biorun.ir

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید